“KapiTaler”e Hoşgeldiniz
  2-4 oyuncu için “KapiTaler” online masa oyunu

  Şimdi kayıt olmadan oyunu bir bilgisayar rakibe karşı oynayabilirsin ve eğer giriş yaparsan üç gerçek rakibe karşı bir oyuna katılabilirsin.

  Bir oyun 10-15 dakika sürer.

  Zar at, taşını ilerlet ve işletmeleri satın al.
  Bir ekonomik sektörün tüm işletmelerini satın aldıysanız, bu sektör bir tekel olur ve burada şube açabilirsiniz. Ne kadar çok şube açarsanız rakiplerinize göre o kadar çok gelir elde ederseniz. İlk en zengin olan ya da diğer rakiplerini iflas ettiren oyunun kazananı olur.
  Bu “KapiTaler” oyun masasıdır

  Oyuncuların taşları bu masa etrafında zardaki sayı kadar ilerler.
  Zar attıktan sonra taşınız işletmelerden birine ilerler. Eğer bu işletme daha önce satılmamışsa bunu satın alabilirsiniz. Fiyatı oyun masasında gösterilir.
  Satılmış işletmeler bu işletmeye sahip olan oyuncunun rengi ile işaretlenir ve üzerindeki sayılar eğer başka bir oyuncunun taşı bu kareye gelirse ödeyeceği hizmet bedelini gösterir.
  İşletmeler bir ekonomik sektöre ait olabilir. Bir sektör eğer bir oyuncu tüm sektörün işletmelerine sahip olursa tekel olur. Bu durumda burda şube açılabilir. Şube açmak geliri yükseltir.
  Tekel işletme durumunda bir işletme için en fazla beş şube açılabilir. Şube açmak için zar atmadan önce işletmeyi tıklayın.
  Bu oyunun amacı çok basit: Kazanabildiğin kadar para kazan. Ne kadar çok tekel sahibi olursan ve şube açarsan rakiplerinden o kadar çok para toplarsın.

  Şimdi tek bir bilgisayar rakibe karşı deneme oyununa başlayabilirsin.
  Amaç: 3500 M€ toplamalısın ya da rakibini iflas ettirmelisin.
  Bol şans!

  Giriş yap ve gerçek rakiplerle oyna.
  Şimdi Oyna
English Français Deutsch Indonesia Italiano 简体中文 Română Русский Español Türkçe
♦  ContactKayıt


© KAPITALER GmbH

Şimdi Oyna